Розчарування + нова реальність = успіх!
«Не бійтеся, що ви щось забудете. Те, що забудете, спуститься в підвал вашої особистості» - Юнона Лотоцька (Yunona Lototska) український дослідник, науковець, бізнес консультант, викладач Української Академії Лідерства.
Багато знань та можливостей відкриті для нас в Українській Академії Лідерства. На курсі «В дорозі за собою» ми отримуємо інструменти знань аби розуміти підвалини нашої особистості та ефективно взаємодіяти з іншими. Юнона Лотоцька (Yunona Lototska) запевнила нас в тому, що «підвал нашої особистості» - неймовірний!
Ви колись мали глибинне розчарування таке, ніби світ не світ і люди відвертаються від тебе? Коли постають великі виклики в житті: втрата роботи, розчарування у справі життя, проблеми з навчанням чи навіть коли кохання втратило сенс? Як боротися з такими турбулентностями життя? Чи можливо бути максимально ефективним в цей період життя? Як довго триває цей час? Чи можна справу свого життя віднайти саме за таких обставин? Ти стоїш перед вибором і перед великою відповідальністю, в тобі формується лідерство, яке ставить ще більше запитань: які галузі потрібно вчити аби бути лідером; як стати успішним і т.д.?
Ми йдемо цією дорогою шукаючи та реалізуючи себе, долаючи всі перешкоди. Отож, пропоную вам глибше зануритись у ці питання. Мій #longread розкриє секрети успішного подолання деяких перешкод та націлить вас на шлях досягнення успіху.
«Розчарування - це дорога в нове життя» - зазначає Юнона Лотоцька (Yunona Lototska). Коли ви думаєте, що світ став не таким світлим для вас – працюйте. Один ефективний та дієвий метод подолання будь-яких психологічних проблем - це праця. Коли вам погано - ви маєте працювати, тим самим відбувається інвестиція у ваш розвиток. Логічно з цього виникає запитання: в що ж інвестувати, яку спеціальність обрати? Відповідь проста: ви маєте слідувати за своїм покликом, який напевно знає, ким ви хочете бути насправді. Молода людина має розуміти, в якому світі вона хоче жити, отримавши диплом. Деякі студенти, аналізуючи свій диплом, обраний фах та напрям, переживають кризу, не знаючи що з цим робити і як знайти себе в професії, що її дає освітній документ. Хтось розчаровується. Що ж робити, коли розчарування? Працювати! Тим самим ви дійдете до глибин своєї індивідуальності. Висновок може бути такий. Коли не знаєш, що робити при розчаруванні - багато працюй! Слідуючи цим порадам ви зможете відчути «нову реальність», яка має свої етапи становлення та прийняття. І перший і найскладніший етап – це стрес.
Цікавий, але неприємний факт, що доросла людина має 42 типи стресу. Американський психолог Елізабет Кюблер-Росс, яка досліджувала смертельно хворих виділяла п'ять основних етапів психологічних переживань, так званих «стадій смерті»: 1. Шок або ступор 2. Гнів або агресія 3. Боротьба 4. Депресія 5. Прийняття нової реальності.
Вибудовується квазібетонна стіна «приймаю зміни». Коли людина проходить через квазі зміни - з’являється «нова реальність». Людям важко прийняти її. Це стосується різних сфер життя. Головне - вміти прийняти цю реальність, адже людина стає сильнішою.
Я захоплююсь викладачами Української Академії Лідерства, адже це всебічноосяжні особистості. Ось, наприклад, Юнона зазначила примітку, яку мають знати люди, а особливо лідери. Для навчання лідерів є особливі галузі, які дають змогу бути справді інструментом змін суспільства. 5 галузей аби бути ефективною, проактивною людиною: 1. Психологія 2. Мова 3. Юриспруденція 4. Специфіка свого діла 5. Філософія та історія.
«Глибинні цінності - це та енергія за якою підуть люди» - зазначила бізнес-консультант Юнона. Це дуже важливо розуміти, бо цінності є критеріями прийняття рішення. Їх поділяють на три рівні: просто важливі речі, незадоволені потреби та глибинні цінності. Кожен з цих рівнів створює певну модель прийняття рішень. «Люблячі очі вони бувають суворими, але залишаються люблячими» - розповідала Юнона. Відносини важливо будувати на глибинних цінностях та спокої, тоді вони міцні.
Яке суспільство набагато успішніше? Відповідь щодо успіху очевидна, те, яке багато пробує та діє! Знаєте як вірно говорити аби критикуючи не критикувати а достукатися до серця та мозку співрозмовника? Використовуйте «sandwich», який дає змогу, похваливши, зробити певні зауваження. Слова «але» та «однак» не використовуємо при розмові у «sandwich». Намагайтеся покладатися на потенційні точки опори людини (її сильні сторони) потім зазначте, що б ви хотіли бачити та щиро хваліть її. Давайте будемо щирими. Кожен в цьому світі є гідний своїх вчинків, за які можна отримати похвалу. Відшукайте нитку гідності людини. В психології існує теорія десяти виборів, яку досліджувала Юнона Лотоцька (Yunona Lototska). Це теорія про успіх. До речі, скоро вийде в тираж книга нашого лектора! Бути щасливим чи не бути щасливим це наш вибір! Розвивайтесь та рухайтесь!
#Україна #психологія #дорога #кохання #виклики #вибір #успіх #лідерство #щиро #рішення #праця #лектор #sandwich #УАЛ_Харків #ual_kharkiv