Як хвороба створила найтитулованішого спортсмена в історії сучасних Олімпійських ігор, або плавання, як спосіб стати сильним!
Двадцять вісім Олімпійських золотих перемог з плавання, тридцять дев’ять світових рекордів. Майкл Фелепс - його кількість медалей перевищує кількість нагород збірних багатьох країн за всю історію Олімпійських ігор. Мало хто знає, що за перемогами «Балтійської кулі» (саме так його називають), відбулася головна перемога його життя. В дитинстві йому діагностували синдром дефіциту уваги і гіперактивність (СДУГ). У світі даним відхиленням страждають до 7% людей, серед яких і дорослі і діти. Неможливість концентруватися, невміння стримувати емоції та критику людей, боязнь того, що ніколи не матиме друзів – такі симптоми даної хвороби.
Неймовірна любов до сина та вміння, як педагога, знайти підхід до кожного, а особливо до рідної дитини, дала змогу визначити подальше майбутнє Чемпіона. Він не любив читати, вчитися, але його мама вірила, що можна знайти справу для сина, в якій він себе реалізує, заради якої проявить неймовірну концентрацію. В 10 років Майкл брав участь в дитячих змаганнях з плавання і дійшов до фінішу другим. Це викликало істерику у дитини, типову для синдрому СДУГ. Любляча мама вигадала особливий знак аби заспокоїти сина: вона показувала руками літеру «a» під час змагань, що означало «assemble» (зберись). Материнська любов супроводжувала сина, майбутнього світового рекордсмена, повсюди. Заняття плаванням виробило в Майкла структурованість та дотримання режиму в усьому – це те, що потрібно таким, особливим людям. Отримавши першу золоту медаль на Афінській Олімпіаді, Майкл віддав лавровий вінок найголовнішій жінці, яка його створила – своїй мамі .
Це одна з історій успіху, в якій перешкоди стають перемогами, любов створює успіх.
Виклики зі здоров’ям?
Плавання це найкращий вид спорту навіть тим, кому не можна займатися спортом. Займаючись плаванням у вас знижується ризик гіпортенії, розвантажується опорно-руховий апарат, покращується постава, тренуються всі м’язи тіла, підвищується гемоглобін в крові і до того ж, це психологічно розвиває.
Студенти УАЛ Харків стають «Балтійським кулями», адже ми маємо регулярні тренування з плавання на яких розвиваємося фізично. Для мене плавання - це велика можливість та великий виклик. Можливість займатися спортом, виклик ставити більші цілі та досягати їх. Кожного разу борюсь з самим собою, приймаю виклик працювати не покладаючи рук і до повного знеможіння навіть у воді. Неймовірне відчуття виходити з басейну, коли досягнув цілі.
Лідери мають бути сильними, фізична складова дає змогу такими бути!
Як каже абсолютний чемпіон з плавання Майкл Фелепс: «Обмежень не існує - чим більше ти прагнеш до чогось, тим далі зумієш просунутися». Рухайтесь вперед без обмежень! Мотивуйте себе, але важливо працювати дисципліновано кожного разу!
#спорт #плавання #життя #перемога #любов #можливості #боротьба #Чемпіон #прагення #ual_kharkiv #ual_life #уал_харків