Ідея потребує мобілізації однодумців аби отримати спільний прорив!
Для мене Харків - унікальне місто. Вся справа в об’єднанні найкращих представників громади навколо спільної ідеї. Починаючи з давніх-давен, коли на Слобожанщині будувалися за рахунок громади церкви, будинки, навчальні заклади, ми спостерігаємо неймовірну згуртованість людей заради ідеї. Студенти УАЛ Харків, почули не лише історичні розповіді на кшталт тієї, про яку я згадав, а й прийняли участь в комунікаційному форумі TolokaTalks. Саме про це трішки детальніше хочу розповісти.
Чому назва «TolokaTalks»? Все просто. Головна мета - це спілкування. Ми мали змогу взяти участь в цьому заході, тому що отримали запрошення організатора форуму Сергія Політучого. Сергій - бізнесмен, голова наглядової ради фонду громад міста Харкова «Toloka», член наглядової ради УАЛ Харків. За його словами, на форумі зібралися «представники креативного класу» – міністр культури, успішні бізнесмени, представники науки, культури, мистецтва. Чудова нагода спілкуватися з креативним класом, обмінюватися ідеями та створювати спільну візію в майбутнє міста. Для мене комунікація має важливе значення, адже це дає змогу залучити невичерпний соціальний капітал, почути ідеї інших та представити організацію в якій навчаюсь.
Форум має на меті об'єднатися задля проведення міжнародного фестивалю неакадемічних театрів. В Харкові понад п'ятнадцять театрів. Місто культурно розвинене. І це дуже важливо, бо невід’ємною складовою сучасного суспільства є культура в будь-якій сфері: в сім'ї, навчальному закладі, компанії, суспільстві, державі.
Чому театр? Театр впливає «розумною силою». Він спонукає глядача мислити та аналізувати, вчитися, адже глядач має змогу пережити роль кожного героя, споглядаючи його на сцені. На форумі ми бачили грандіозні виступи, спілкувалися, розбудовували соціальні мости взаємодії та представляли Українську Академію Лідерства.
Прагнення бути почутими підштовхує нас до діалогу та спілкування. Студенти УАЛ Харків починають через декілька днів театр на інтерпретацію вистави «Аліса в країні чудес». Театральний проект має на меті поділитися цінностями. Режисером та сценаристом став студент Артур Маліновський. В розмові з міністром культури прозвучало, що лідерство - це поширення внутрішніх цінностей в найвіддаленіші куточки глядацької зали. Саме так, лідери доносять до людей найважливіші цінності життя.
Хочете бути почутими - говоріть, адже це змога поділитися своїми ідеями та можливість об'єднатися задля прориву. Давайте разом працювати на результат – будівництво щасливої країни!
#Харків #TolokaTalks #комунікація #візія #ідея #діалог #мистецтво #ual_kharkiv#ual_life #уал_харків